همه دسته بندی ها

درباره ما

فروشگاه لطفی با تجربه ای بالغ بر نیم قرن در زمینه فروش صافی بنزین و درپوش فیلتر روغن براي تمامي مشتريان خود آرزوي موفقيت و كاميابي دارد.

فروشگاه صافی بنزین یک مرکز خدماتی برای موتوریست‌ها است که در آن محصولات مختلفی برای خودروها به فروش می‌رسد. این فروشگاه معمولاً در نزدیکی پمپ بنزین قرار دارد و به مشتریان خدماتی مانند تعمیر اگزوز، تعویض روغن، تعویض باتری، تعویض تایر و بسیاری دیگر ارائه می‌دهد. در فروشگاه صافی بنزین محصولاتی مانند روغن موتور، تایر، باتری، وسایل تزئینی، گریس، آب‌‌شویی و سایر لوازم مربوط به خودرو قابل تهیه می‌باشد. اغلب فروشگاه‌های صافی بنزین در سراسر دنیا شامل یک فروشگاه خرده‌فروشی می‌شوند تامین کننده مواد غذایی و نوشیدنی، به‌ویژه برای موتوریست‌ها که در مسافرت هستند.

هدف بنیادی

تلاش و تعهد با تکیه بر توان نیروی خلاق و کارآمد ایرانی جهت توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور و ارتقاء جایگاه برند ایرانی در جهان با بهره مندی از دانش روز، نوآوری و بهبود مستمر در صنعت قطعات یدکی خودرو.

ارزش ها

تنها برترین افراد بهترینها را می سازند برای جذب آنها هر کاری می کنیم تا بهترین محیط را برای افراد دارای مهارت و دانش فراهم کنیم. در هر کاری که انجام می دهیم برای صداقت، عدالت و درستی تلاش می کنیم.

کیفیت و بهره وری

ما به دنبال ایجاد منافع پایدار برای شرکای تجاریمان هستیم، بطوریکه فرصت های برای رشد و غنی سازی کارمندانمان، مشتریانمان و زنجیره تامین که با آنها کار می کنیم ایجاد نماییم. ایجاد ارزش های استثنایی برای مشتریانمان بوسیله ایجاد هماهنگی بین امنیت، کیفیت و بهره وری

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

0 مقایسه
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
فهرست